2.STYPENDIUM PREZESA RADY MINISTRÓW DLA UCZENNICY NASZEJ SZKOŁY

stypendiumprezesaradyministrow
STYPENDIUM PREZESA RADY MINISTRÓW DLA UCZENNICY NASZEJ SZKOŁY
  Stypendia Prezesa Rady Ministrów są przyznawane od 1997 roku. Mogą je otrzymać uczniowie szkół kończących się egzaminem maturalnym, którzy otrzymali promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen.
   10 listopada 2015r. w auli Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego  odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów Prezesa Rady Ministrów za rok szkolny 2014/2015. W tym roku stypendia Prezesa Rady Ministrów otrzymało 228 uczniów z województwa łódzkiego.
   Patronat nad uroczystością objęło Kuratorium Oświaty w Łodzi. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych i Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych Nr 3 w Piotrkowie Tryb. reprezentowała uczennica klasy IV Technikum Geodezyjnego Anna Kowalewska, której  podczas  tej  ważnej  uroczystości towarzyszyła pani dyrektor  Edyta Wiernicka.
  Dyplomy stypendystom z terenu Łodzi i województwa łódzkiego wręczali wojewoda łódzki pani  Jolanta Chełmińska oraz łódzki Kurator Oświaty pan Jan Kamiński.
Ani  składamy gratulacje  i życzymy dalszych sukcesów w nauce.