ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO – WITAJCIE WAKACJE!

24 czerwca 2022 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022. Dyrektor szkoły Edyta Wiernicka podziękowała nauczycielom i uczniom za zaangażowanie i pracę oraz życzyła wspaniałych i bezpiecznych wakacji. Najlepsi uczniowie otrzymali świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe.
Dyplomy podziękowania otrzymali także uczniowie, którzy angażowali się w życie szkoły, reprezentowali ją w konkursach, olimpiadach i zawodach sportowych.
Tego dnia pożegnaliśmy również uczniów klas  III  BS I Stopnia nr 3 po szkole  podstawowej i gimnazjum kształcących się w zawodach monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie ora monter sieci i instalacji sanitarnych. Życzymy im samych sukcesów, spełnienia marzeń i wytrwałego dążenia do celu. Uroczystość zakończyły pamiątkowe zdjęcia absolwentów klas III BS I Stopnia nr 3.