ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020
                                                                                                                                                                                                                                                                                  Kochani Uczniowie, dziś zakończenie wyjątkowego i nietypowego roku szkolnego, w czasie którego musieliśmy zjednoczyć siły w walce     z koronawirusem, co wymagało odpowiedzialnego i mądrego postępowania. Z dnia na dzień zostaliście zmuszeni do podjęcia nauki w domu i zmierzenia się z niespodziewaną izolacją. Wykorzystaliście ten czas bardzo dobrze. Żałuję, że nie możemy tak jak zawsze wspólnie świętować i podsumować waszych osiągnięć. Serdecznie jednak gratuluję wszystkim promocji do następnej klasy. Przed Wami upragnione wakacje i czas odpoczynku. Proszę dbajcie o siebie i nie pozostawajcie obojętni na to, co wokół Was się dzieje. Pamiętajcie „Szkół jest wiele, ale Budowlanka tylko jedna”.
Do zobaczenia we wrześniu. Serdecznie Was pozdrawiamy.

Dyrektor Szkoły  Edyta Wiernicka
                                                                                                                                   wraz z całym Gronem Pedagogicznym