ZAJĘCIA EDUKACYJNE W MEDIATECE

2 października 2019 r. uczniowie  klas III kształcący się w zawodach technik budownictwa i technik  informatyk wzięli  udział w zajęciach w Mediatece 800-lecia. Poznali budowę   nowoczesnych mikroskopów oraz ich wykorzystanie  do obserwacji tkanek różnych organów ludzkich. Drugie zajęcia poświęcone były wideofilmowaniu oraz fotografowaniu. Prowadzący zaprezentował  uczestnikom  nowoczesne aparaty fotograficzne, statywy, kamery oraz mikrofony. Zwrócił uwagę na najczęściej popełniane błędy przy rejestrowaniu obrazu oraz udzielił porad, jak tych błędów unikać.