XI OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ KARIERY

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 6 =
1
"PASJA, PROFESJA, POWOŁANIE" to hasło przewodnie tegorocznego, XI Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery, który trwał w dniach 21- 27 października.
  zdjęcie
   "PASJA, PROFESJA, POWOŁANIE" to hasło przewodnie tegorocznego, XI Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery, który trwał
w dniach 21- 27 października. Uczniowie "Budowlanki" mieli możliwość wziąć w tym czasie udział w niestandardowych, interesujących lekcjach.
Wykłady na temat podatków i ubezpieczeń przeprowadzili odpowiednio z-ca Naczelnika Urzędu Skarbowego w Piotrkowie Tryb.  oraz  rzecznik prasowy oddziału ZUS w Tomaszowie Maz.
Doradca zawodowy z Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej w Piotrkowie poprowadził warsztaty, tematem których było planowanie kariery zawodowej oraz diagnoza kompetencji.
Spotkanie z pracodawcą – Prezesem  Zarządu  Firmy "CERMONT Sp. z o.o." z Woli Krzysztoporskiej – p. Ryszardem Cieślikiem oraz jej głównym spawalnikiem – p. Michałem Kaniewskim przybliżyło młodzieży, na czym polega prowadzenie działalności gospodarczej w branży konstrukcji stalowych, uświadomiło, jak istotne  dla jej powodzenia są pasja, profesjonalizm, powołanie i konsekwencja w zmierzaniu do postawionego sobie celu.
powrót