VII FESTIWAL NAUK TECHNICZNYCH

VII FESTIWAL NAUK TECHNICZNYCH
 Tegoroczny VII  Festiwal Nauk Technicznych zgromadził około 900 uczniów  z  Piotrkowa i powiatu oraz  oczywiście z Technikum Kształtowania Środowiska i Branżowej Szkoły Pierwszego Stopnia nr 3. Uczestnicy zwiedzali stoiska wystawiennicze, uczestniczyli w pokazach, wykładach i ćwiczeniach przygotowanych przez nauczycieli i absolwentów szkoły, jak i zaproszonych gości. Uczniowie brali udział w zajęciach prowadzonych przez pracowników naukowych Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Politechniki Łódzkiej, Wydziału Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska Politechniki Łódzkiej, Wydziału Infrastruktury i Środowiska Politechniki Częstochowskiej, Wydziału Budownictwa Politechniki Częstochowskiej, Wydziału Elektrycznego Politechniki Częstochowskiej, Katedry Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego im. Jana Długosza w Częstochowie, a także przedstawicieli Firm Partnerskich m.in. Festool Polska, Consolis Polska, Termocent, Czerski Trade Polska,  Wienerberger Ceramika Budowlana  Sp. z o.o., "SOV-AIR" Jagoda Flont-Sowała, H+H Sp. z o.o., STALCO Sp. z o.o., Niczuk, TPI Sp. z o.o., Blue Dolphin Tapes,  Erwik s.c. Monika i Rafał Rużyccy, Zakład Usługowo-Handlowy Mariusz Turniak, Wśród prelegentów znaleźli się także przedstawiciele piotrkowskiego WORD-u oraz Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Łódzkiego Dziękujemy wszystkim wykładowcom, firmom partnerskim, sponsorom i uczestnikom.

Do zobaczenia za rok