SZKOLENIE ZAWODOWE ROCKWOOL POLSKA

szkoleniezawodowe1
SZKOLENIE ZAWODOWE ROCKWOOL POLSKA
  10 listopada 2015 r. odbyło się szkolenie dla uczniów klas: I a (murarz –tynkarz), II TB i III TB (technik budownictwa). Szkolenie przeprowadzili przedstawiciele ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. w Cigacicach, Panowie: Rudnicki Mateusz  i Stołpiak Maciej .
  Firma ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. w Cigacicach zajmuje się produkcją wełny skalnej. Skalna wełna mineralna znajduje zastosowanie w wielu gałęziach współczesnego przemysłu. Właściwości skalnej wełny umożliwiają wykorzystanie jej w miejscach, gdzie wymagana jest trwałość konstrukcji, zwiększona ochrona przeciwpożarowa czy wyższe wymagania akustyczne.
   Uczniowie z zainteresowaniem i aktywnie uczestniczyli w zajęciach. Taka forma nauki pozwala uczniom poznać nie tylko zagadnienia teoretyczne, ale to, co najbardziej istotne  w przyszłej pracy zawodowej.
   Dziękujemy ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. i panom prowadzącym za możliwość skorzystania ze szkolenia oraz czekamy na kolejne.