Szkolenie ISOVER

1 (2)
Szkolenie 16.11.2020r.
16 listopada 2020r. odbyło się szkolenie przeprowadzone przez p. Leszka Hadula - kierownika Produktu/Instruktora z firmy SAINT-GOBAIN CONSTRUCTION PRODUCTS  POLSKA  SP.  Z  O.O.

ISOVER to marka materiałów izolacyjnych, która wraz z Rigips, Weber, Ecophon wchodzi w skład oferty produktów budowlanych firmy Saint-Gobain Construction Products Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach należącej do Grupy Saint-Gobain.
Głównym tematem szkolenia była wełna mineralna – skalna i szklana – to jedne z najpopularniejszych materiałów gwarantujących izolację termiczną, akustyczną i przeciwogniową. Pomimo wielu wspólnych cech, warto poznać różnice w ich produkcji ,właściwościach i zastosowaniu.

Ze względu na czas pandemii szkolenie odbyło się za pomocą aplikacji Microsoft Teams, co umożliwiło interakcję pomiędzy prowadzącym a uczniami.

W szkoleniu uczestniczyli uczniowie klasy III kształcący się w zawodzie technik budownictwa  i klasy I kształcący się w zawodzie monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie.