SZKOLENIE H+H

29 października 2019r. w naszej szkole odbyło się szkolenie H+H, w którym  uczestniczyli uczniowie klas  III  i  IV kształcący się w zawodzie  technik  budownictwa.
  29 października 2019r. w naszej szkole odbyło się szkolenie H+H, w którym uczestniczyli uczniowie klas III i IV kształcący się w zawodzie  technik  budownictwa. Szkolenie prowadzili przedstawiciele Firmy H+H panowie:  Krzysztof  Horna i  Krzysztof  Gawron.
    Część teoretyczna szkolenia z zakresu zastosowania materiałów budowlanych firmy H+H,
prowadzona przez p. Krzysztofa Horna,  przybliżyła  uczniom problematykę związaną z pracami
w systemach H+H. W części praktycznej  p. Krzysztof Gawron przedstawił  charakterystykę systemów oraz błędy wykonawcze. Uczniowie mogli swoją wiedzę wykorzystać  w praktyce.
    H+H Polska jest częścią Grupy H+H - wiodącego światowego producenta i dostawcy bloczków z betonu komórkowego
i silikatów oraz zbrojonych wielkoformatowych elementów dla branży budowlanej.