ŚWIATOWY DZIEŃ BEZ PAPIEROSA

swdzienbezpapierosa
ŚWIATOWY DZIEŃ BEZ PAPIEROSA
   W obchody Światowego Dnia Bez Papierosa przypadającego na dzień 31 maja 2016r. włączyła się cała społeczność naszej szkoły.  Nasi uczniowie, jak zwykle udowodnili, że można liczyć na ich kreatywność i poczucie humoru.
  Młodzież klasy I TG opracowała ulotki na temat szkodliwości palenia. Rozdawała je koleżankom
i kolegom oraz pracownikom szkoły. Ulotki znalazły się nawet za wycieraczkami samochodów parkujących przed szkołą.
Uczniowie klas: III t, I TIE, I TBS, II TI, III TI, III TG, III TBa, wykonali plakaty, które złożyły się   na wystawę o tematyce antynikotynowej.
   Dzięki uczniom klasy II t/h i III TG przeprowadzono akcję "Cukierek zamiast papierosa".
Uczniowie klasy I t przebrani za wielką paczkę papierosów głosili hasła o szkodliwości palenia papierosów.
   Pedagog szkolny mgr Anna Sędkowska – Mazerant przygotowała i przedstawiła młodzieży klas pierwszych prezentację multimedialną  "Twoje zdrowie i życie są bezcenne".