SPOTKANIE Z SZYMONEM HOŁOWNIĄ

14 listopada 2018r. uczniowie klasy II TBa wzięli udział w spotkaniu z Szymonem Hołownią, zorganizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Piotrkowie Trybunalskim w ramach realizacji projektu "Lansowanie na czytanie". Ten znany dziennikarz, publicysta i autor kilkunastu książek, rozmawiał z uczniami  o zagrożeniach cywilizacyjnych, nowoczesnych technologiach,
a także o działalności fundacji, którą prowadzi. Opowiadał też o swojej najnowszej książce pt. "Boskie zwierzęta" dotyczącej ekologii, wegetarianizmu i relacji człowieka z innymi stworzeniami.