RUSZYŁA REKRUTACJA DO BURSY SZKOLNEJ NR 1 !

Jesteś absolwentem szkoły podstawowej?
Chcesz uczyć się poza miejscem swojego zamieszkania?
W Bursie oferujemy Wam 80 miejsc (48 dla dziewcząt i 32 dla chłopców) dostępnych cały rok szkolny z przerwą w czasie ferii, świąt Bożego Narodzenia i Wielkanocnych.
Dodatkowo możecie liczyć na całodobową opiekę, wykwalifikowaną kadrę wychowawczą, całodzienne wyżywienie, jak również możliwość rozwijania swoich zainteresowań i  uzdolnień.
W budynku Bursy znajduje się biblioteka, sale cichej nauki, siłownia, sprzęt sportowy oraz świetlica, z których mogą korzystać Nasi wychowankowie.
Podanie o przyjęcie do Bursy znajduje się do pobrania na stronie internetowej zsp3.piotrkow.pl w zakładce „Bursa Szkolna nr 1”. Podania należy składać do sekretariatu Zespołu Szkół Ponadpodstawowych i Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 3 przy ul. Broniewskiego 16 w Piotrkowie Trybunalskim do dnia 27 sierpnia 2021 r.
Zapraszamy!