ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

Wypoczęci i gotowi na nowe wyzwania uczniowie "Budowlanki"  stawili się 2 września  2019r. na  rozpoczęciu roku szkolnego 2019/2020. Oficjalną część zainaugurowało  wprowadzenie pocztu sztandarowego i wspólne odśpiewanie hymnu.
   Tę szczególną uroczystość, podczas której powitaliśmy w murach naszej szkoły 10 klas pierwszych, prowadziła dyrektor szkoły Edyta Wiernicka wraz z uczniami – Michałem Dybałą i Szymonem Masztanowiczem. Zgromadzeni w auli uczniowie, rodzice i nauczyciele obejrzeli prezentację przypominającą najważniejsze wydarzenia, które miały miejsce w "Budowlance" w ubiegłym roku. Pierwszoklasiści wzięli udział w specjalnie przygotowanym dla nich quizie z nagrodami. Po zakończeniu  uroczystości uczniowie udali się do sal lekcyjnych na spotkanie z wychowawcami.
         Wszystkim uczniom „Budowlanki”  życzymy jak najlepszych wyników w nauce!