PRZYGOTOWANIA DO KONKURSU EUROSKILLS GRAZ 2020

PRZYGOTOWANIA DO KONKURSU EUROSKILLS GRAZ 2020
Środek wakacji, a w Budowlance pełną parą trwają przygotowania do międzynarodowych zawodów Euroskills, które w tym roku będą odbywać się w Grazu. Pamiętacie, że przed dwoma laty Polskę reprezentowało 7 zawodników, w tym dwóch uczniów z naszej szkoły?  Paweł Budziński to kolejny fantastyczny i zdolny uczeń. Wystąpi w konkurencji tynkarstwo  i sucha zabudowa.
Razem z szesnastoma innymi młodymi zawodnikami będzie reprezentował Polskę w tych prestiżowych zawodach. Mamy nadzieję, że nic nie zatrzyma Pawła i już niedługo usłyszycie o kolejnym sukcesie Budowlanki. W trudnych czasach pandemii tylko niektóre branże trzymają się mocno, w tym budowlana, która nie stanęła nawet na chwilkę. Trzymamy kciuki za Pawła i naszą szkołę, bo jest ich wiele, ale Budowlanka tylko jedna.

Na tych zawodach wystąpi również nauczyciel praktycznej nauki zawodu p. Mariusz Skowronek, który uzyskał uprawnienia międzynarodowego sędziego.