PODSUMOWANIE PRAKTYK I STAŻY W RAMACH PROJEKTU „NABYWAJĄC NOWE KOMPETENCJE BUDUJ SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ W BUDOWLANCE”

W miesiącu lipcu 51 zakwalifikowanych uczniów Technikum Kształtowania Środowiska i Branżowej Szkoły I-ego Stopnia nr 3 odbyło staże i praktyki zawodowe w ramach projektu „Nabywając nowe kompetencje buduj swoją przyszłość w Budowlance”. Młodzież podczas 150 godzin praktyk zawodowych w znanych w rejonie firmach i urzędach nabywała umiejętności z zakresu budownictwa, konstrukcji budowlanych, inżynierii sanitarnej, informatyki i geodezji. W ramach staży zawodowych doskonaliła umiejętności nabyte w czasie kursów zawodowych z zakresu spawania metodą MAG, operatora wózków widłowych i obsługi programu Adobe Photoshop.
Dziękujemy wszystkim pracodawcom za umożliwienie uczniom zdobywania wiedzy w praktyce oraz miłą i serdeczną atmosferę.