Otrzęsiny klas pierwszych

otrzesiny2015m1
SPOTKANIE OTRZĘSINOWO-INTEGRACYJNE DLA KLAS PIERWSZYCH
  30 września 2015 roku Samorząd Uczniowski zaprosił uczniów klas pierwszych Technikum Kształtowania Środowiska
i Zasadniczej Szkoły Zawodowej na tradycyjne otrzęsiny. Uroczystość rozpoczęła się częścią oficjalną. Uczniów powitała Pani Dyrektor Edyta Wiernicka, następnie odbyło się uroczyste ślubowanie.
  Druga część spotkania to prezentacje klas, które przygotowały plakat promujący zawód, inscenizację scenki komediowej oraz, "słodki stół" pełen własnych wypieków. Kolejne zadania dla klas pozwoliły lepiej poznać szkołę i pracujących w niej nauczycieli. Pomysłowością i umiejętnościami aktorskimi wykazali się wychowawcy prezentują zagadki – kalambury.
Po ogłoszeniu wyników rywalizacji odbyła się mini-dyskoteka.

Uczniowie klas pierwszych zostali przyjęci do społeczności naszej szkoły.