OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ KARIERY W BUDOWLANCE

W dniach 14-20 października  2024 r.  obchodzimy  Ogólnopolski Tydzień Kariery, którego XVI tegoroczna edycja przebiega pod hasłem „Pasja – Motywacja – Odwaga”. W ramach w/w wydarzenia w dniu 17 października 2024 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w spotkaniach z zaproszonymi prelegentami.  Obchody Tygodnia Kariery zainaugurowała p. Marzanna Antoniak z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej Odział w Piotrkowie Trybunalskim, która podczas swojego wystąpienia zainspirowała młodzież do odkrywania własnych pasji i łączenia  ich z pracą zawodową.  Kolejną prelegentką  była p.Marta Markun - Koordynator ds. Komunikacji Społecznej i Edukacji  Zakładu Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Tomaszowie Mazowieckim, która podczas spotkania uświadomiła młodzieży jak ważnym aspektem ich przyszłego życia są ubezpieczenia społeczne. Obchody Tygodnia Kariery w naszej szkole zakończyły się spotkaniem  z  p. Agatą Chodorowicz i p. Agnieszką Miler reprezentującymi Urząd Skarbowy  w Piotrkowie Trybunalskim. Panie przybliżyły młodzieży zasady korzystania z platformy e-urząd.