OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ KARIERY W BUDOWLANCE

W dniach 17-23 października 2022r. obchodziliśmy Ogólnopolski Tydzień Kariery, którego tegoroczna XIV edycja przebiegała pod hasłem „Złap za stery do swojej kariery”. W ramach tego wydarzenia 20 października 2022r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w spotkaniach z zaproszonymi prelegentami.  Pani Aleksandra Zając z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej  Odział w Piotrkowie Trybunalskim omówiła czynniki odgrywające najważniejszą rolę w karierze zawodowej, a także wskazała  możliwości kształcenia ustawicznego. Natomiast p. Edyta Lisiecka i p. Aneta Latosińska – Serafin, reprezentujące Urząd Skarbowy w Piotrkowie Trybunalskim,  przedstawiły procedury zakładania działalności gospodarczej  oraz przybliżyły zasady korzystania z platformy eUrząd.