NOWY ROK SZKOLNY 2023/2024 ROZPOCZĘTY!

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 6 =
1
  Rozpoczęcie roku szkolnego to dzień, który na  długi czas zapada w pamięci każdego ucznia. Jest to powrót do szkolnej rzeczywistości i obowiązków po dwumiesięcznym okresie wakacyjnej laby i beztroski.   
4 września  2023r. wszystkich zgromadzonych w auli przywitała dyrektor szkoły Edyta Wiernicka, która szczególne  słowa skierowała do uczniów klas pierwszych rozpoczynających kolejny etap szkolny w życiu.  Życzyła uczniom motywacji, wytrwałości i zapału w zgłębianiu tajników wiedzy, realizowaniu ukrytych marzeń, rozwijaniu swoich pasji i kształtowaniu osobowości.
Wszystkim Nauczycielom i Pracownikom szkoły Dyrektor Edyta Wiernicka  życzyła spokojnej i satysfakcjonującej pracy dydaktyczno-wychowawczej, by każdy dzień roku szkolnego  upływał  w przyjaznej atmosferze.
powrót