NABÓR WNIOSKÓW STYPENDIALNYCH! IV EDYCJA – LIGA ZAWODOWCÓW

Rozpoczął się  nabór wniosków do IV edycji programu „Liga Zawodowców – program stypendialny Województwa Łódzkiego”. Program stypendialny jest realizowany przez Województwo Łódzkie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020 współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego. Nabór wniosków trwa od od 28 października 2021 r. (od godziny 10:00) do 16 listopada 2021 r. (do  godziny 10:00)
Wnioski mogą składać uczniowie od klasy drugiej szkoły zawodowej z terenu województwa łódzkiego, którzy nie brali udziału we wcześniejszych edycjach  projektu, uzyskali średnią ocen nie niższą niż 4,75 ze wszystkich przedmiotów zawodowych w roku szkolnym 2020/2021, nie  pobierają  innego  stypendium  za  wyniki w nauce.
   Celem programu stypendialnego jest umożliwienie rozwoju edukacyjnego zdolnych uczniów, kształcących się w ogólnodostępnych szkołach zawodowych mających siedzibę na terenie województwa łódzkiego, którzy osiągają wysokie wyniki w nauce. Każdy zakwalifikowany do programu uczeń otrzyma, w roku szkolnym 2021/2022, stypendium w wysokości 3000 zł. z przeznaczeniem na własny rozwój, zgodnie z własnymi predyspozycjami i kierunkiem kształcenia zawodowego.

Szczegóły i regulamin projektu dostępne są na stronie internetowej : https://ligazawodowcow.lodzkie.pl/