ŁÓDZKI SALON MATURZYSTÓW 2018

i Politechniką Łódzką.
  25 września 2018r. uczniowie klasy IV TBS i IV TIE wzięli udział w Salonie Maturzystów przygotowanym przez Perspektywy, Okręgową Komisją Egzaminacyjną w Łodzi  i Politechniką Łódzką.  Przyszłoroczni  maturzyści z województwa łódzkiego brali udział w spotkaniach  na temat matury, kariery, przyszłego zawodu. Eksperckie porady i informacje o majowych egzaminach przygotowali pracownicy Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej. Największe zainteresowanie odnotowali prelegenci prezentujący maturę z języka polskiego, matematyki, języków obcych. Spotkania z doradcami zawodowymi, psychologami oraz z przedstawicielami i studentami uczelni łódzkich - ale także wrocławskich, poznańskich, warszawskich - stały się dla wielu uczniów podstawą do tworzenia strategii maturalnej na najbliższe miesiące.