KOLEJNY SUKCES NASZEGO UCZNIA !

Emil Nowicz - uczeń klasy III kształcący się w zawodzie technik inżynierii  sanitarnej zajął I miejsce w Polsce w konkursie Bosch Termotechnika Szkoli!   Nasza szkoła zajęła III miejsce w kraju.  Ogólnopolski konkurs organizowany przez firmę Bosch dotyczył nowoczesnych technik grzewczych - pomp ciepła, rekuperacji (wentylacji) oraz kotłów kondensacyjnych. Uczniowie przygotowani zostali do trzech testów on-line, po których zostało wyłonionych 15. laureatów. W tym roku szkolnym w konkursie wzięło udział 5 uczniów Budowlanki: Emil Nowicz, Damian Kulawiak, Wiktor Nowakowski, Alan Puto, Igor Sporysiak  kształcących się w zawodzie technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej oraz technik inżynierii sanitarnej. Dzięki zaangażowaniu całego zespołu możemy cieszyć się z tak dużego sukcesu!
Gratulujemy!