IV EDYCJA DNIA BUDOWLAŃCA

23 września 2022r. uczniowie Technikum Kształtowania Środowiska i Branżowej Szkoły I Stopnia nr 3  wzięli udział w czwartej  edycji Dnia Budowlańca.  Pogoda dopisała, więc klasy mogły rywalizować  na szkolnym boisku we wszystkich  zaplanowanych  na ten  dzień konkurencjach. Uczniowie budowali z bloczków i cegieł na czas, układali mozaikę z glazury, tworzyli system rur,  walczyli w slalomie z łatą pomiędzy tyczkami. Informatycy brali udział w komputerowych rozgrywkach w piłkę nożną FIFA oraz konkursie na najładniejszą fotorelację z Dnia Budowlańca. Zaproszone firmy: Kerakoll, Wagner, Niczuk i Herz  przygotowały stoiska wystawiennicze prezentujące nowoczesne technologie, sprzęt wykorzystywany w pracach budowlanych oraz popularne i sprawdzone na rynku materiały. Zaprzyjaźnione ze szkołą firmy przygotowały nagrody dla zwycięzców w poszczególnych konkurencjach. Na zakończenie  Dnia Budowlańca wszyscy uczestnicy mogli zjeść gorącą grochówkę i pyszne ciasto.