Gra miejska

gramiejska
GRA MIEJSKA   "WAGARY NA STARÓWCE"

Dnia 16 października 2015r. wzięliśmy udział w grze miejskiej pod nazwą "Wagary na Starówce", organizowanej przez Centrum Informacji Turystycznej w Piotrkowie Tryb. Naszą szkołę  reprezentowała grupa uczniów z klasy IV TOŚ  i IV TG.  Razem z Panią prof. Izabellą Radke - Marczak przygotowywaliśmy się przez ostatni tydzień. Zakres wiedzy, jaki musieliśmy posiadać był naprawdę obszerny i dotyczył historii naszego miasta. Głównym zadaniem, które musieliśmy zrealizować było przygotowanie przewodnika   kulturowego i kulinarnego.
    My, tzn. ekipa w składzie: Julita Bednarek, Anna Kowalewska, Patrycja Rajkowska, Krzysztof Nowakowski i Kacper Sobański wraz z opiekunem Panią Agnieszką Król - Kaliszewską zajęliśmy bardzo dobre: III miejsce na 24 zgłoszone drużyny.
                                                                                                   Brawo MY!!!