FILMOWY DZIEŃ UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH

244587234_246119884166312_9050535280555185642_n
19 października uczniowie klas pierwszych kształcący się w zawodach technik budownictwa, technik geodeta i technik robót wykończeniowych w budownictwie spędzili filmowy dzień w Piotrkowie Trybunalskim.
  Wstęp stanowił krótki wykład na temat kręconych w naszym mieście filmów. Następnie uczniowie rozpoczęli mini grę miejską „Filmowy Piotrków”. Zadania postawione przed młodzieżą wymagały umiejętności poszukiwania wiedzy, wyciągania wniosków, sprawdzały znajomość miasta, uczyły współpracy oraz wzbogacały wiedzę na temat klasyków kina. Niewątpliwie jednak stanowiły doskonałą zabawę. Następnym punktem programu była projekcja filmu „Mistrz” w reżyserii Macieja Barczewskiego, która odbyła się  w kinie „Helios”. Na zakończenie tak intensywnego dnia  przyszedł czas na odpoczynek   połączony z integracją klasową i międzyklasową w pobliskiej pizzerii.