DZIEŃ GIER PLANSZOWYCH

10 października przypada Dzień Gier Planszowych. W naszej szkole postanowiliśmy „świętować” ten dzień rozgrywając mistrzostwa szkoły w popularnego chińczyka. Reprezentanci klas oraz Dyrekcja szkoły rozegrali turniej, który dostarczył dużo emocji, ale przede wszystkim zapewnił  dobrą zabawę. Organizatorzy chcieli poprzez ten turniej pokazać młodzieży, że  rozgrywki w gry planszowe to nie tylko sposób na relaks i ciekawą rozrywkę, ale także zajęcie, które wspiera rozwój naszej wiedzy i wyobraźni. Mamy nadzieję, że mistrzostwa zagoszczą w naszej szkole na stałe. Niekwestionowanym zwycięzcą został Bartłomiej Pączyński reprezentujący klasę IV TB8. Drugie miejsce przypadło Patrykowi Robaszkowi z III TG,  a trzecie Szymonowi Motylewskiemu z I TEO/TI. Klasy z największą ilością punktów to odpowiednio:
1. IV TB8
2. III TG oraz III TEO
3. I TEO/TI
 Nagrody główne, zestaw gier planszowych wręczył wicedyrektor szkoły Arkadiusz Eksman. Zwycięzcom i wszystkim uczestniczącym dziękujemy za udział,  natomiast wszystkim dopingującym  za miłą atmosferę.