DZIEŃ DZIECKA NA SPORTOWO

1 czerwca 2022r. w naszej szkole odbył się Dzień Dziecka połączony z Dniem Sportu. Z tej okazji przygotowano liczne atrakcje, które  pozwoliły się zintegrować całej społeczności szkolnej. Uczniowie  świetnie bawili się razem podczas zmagań „STRONGMANÓW”, rywalizowali ze sobą w konkursie dobrych dobrych manier dla nastolatka „Ada to nie wypada”. Wszystkie klasy wzięły udział w turnieju piłki nożnej. W zaciętej rywalizacji wzięła także udział drużyna nauczycieli. Zwyciężyła klasa III thg, drugie miejsce zajęła klasa I TB, trzecie miejsce przypadło klasie III th8. W trakcie rozgrywek wszyscy uczniowie mogli skosztować pysznych dań z grilla i słodkości. W tegorocznych obchodach Dnia Dziecka wzięły odział także dzieci z Ukrainy, które gości Bursa Szkolna nr 1. Wiele radości sprawiły dzieciom gry, zabawy i konkursy z nagrodami.