CZY PIOTRKÓW ZNA ANGIELSKI?

testzjangielskiego1
CZY PIOTRKÓW ZNA ANGIELSKI?
  W niedzielę 20 listopada nasi uczniowie mieli okazję sprawdzić swój angielski biorąc udział
w Ogólnopolskim Wielkim Teście Języka Angielskiego pod hasłem  "Czy Piotrków zna angielski ?", który odbył się w ZSP nr 4 w Piotrkowie Trybunalskim.
 Test  podzielony był na trzy kategorie wiekowe, trwał 75 minut  i zawierał sekcję Reading
z międzynarodowego testu TOEIC®.  Dzięki uczestnictwu uczniowie mogli dowiedzieć się jak wygląda międzynarodowy test językowy TOEIC®, najważniejszy certyfikat rynku pracy stworzony na życzenie pracodawców, stanowiący cenny wyróżnik w CV. Zaufało mu już 14000 organizacji na świecie, a rocznie przystępuje do niego 7 milionów kandydatów. Dlatego też warto w przyszłości zadbać o swój profesjonalny  wizerunek z certyfikatem TOEIC®.