BOSCH TERMOTECHNIKA SZKOLI: KONKURS INSPIRUJĄCY MŁODE POKOLENIA INSTALATORÓW

Oskar Justyna - uczeń klasy II klasy kształcący się w zawodzie technik inżynierii sanitarnej zajął drugie miejsce w Polsce  w ogólnopolskim konkursie instalacyjnym Bosch Termotechnika Szkoli! Damian Wójcik z tej samej klasy zajął 3 miejsce. Nasza  szkoła w klasyfikacji generalnej zajęła 3 miejsce.
Do tego wielkiego sukcesu oprócz Oskara i Damiana przyczynili się uczniowie III klasy kształcący się w zawodzie technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej: Alicja Dąbrzalska, Julia Kowalska, Adrian Morawski, Karolina Stonoga, Piotr Turek, a także uczniowie Branżowej Szkoły I stopnia.
Konkurs dotyczył wiedzy o kotłach gazowych, pompach ciepła oraz rekuperacji (wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła).