BOSCH HOME COMFORT SZKOLI

Za nami dwa etapy konkursu „Bosch Home Comfort Szkoli”, w którym uczniowie wykazują się wiedzą z nowoczesnych technologii grzewczych i odnawialnych źródeł energii. Najlepsi w szkole to Anna Wereda (zagadnienia z pomp ciepła) oraz Krystian Stańczyk (zagadnienia z wentylacji - rekuperacji) - uczniowie klasy  IV kształcący się w zawodzie technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej. Gratulujemy!
   Ogólnopolski konkurs organizowany przez firmę Bosch ma poszerzyć wiedzę uczniów z nowoczesnych technik grzewczych, przede wszystkim wykorzystania energetyki odnawialnej i poprawie efektywności energetycznej. W tym roku naszą szkołę reprezentuje 6 uczniów kształcących się w zawodzie technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej. Trzymamy kciuki.