100. ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

9 listopada 2018r. punktualnie o godzinie 11.11 cała społeczność ZSPiPO-W nr 3 wspólnie z  zaproszonymi gośćmi włączyła się w bicie "Rekordu dla Niepodległej"
i odśpiewała  hymn państwowy, czyli Mazurka Dąbrowskiego.
z zaproszonymi gośćmi włączyła się w bicie "Rekordu dla Niepodległej" i odśpiewała  hymn państwowy, czyli Mazurka Dąbrowskiego. W obchody 100-lecia odzyskania niepodległości w naszej szkole włączyły się dzieci z Przedszkoli nr 8 i 12 w Piotrkowie Trybunalskim oraz Big Band TEMBR
z Wolborza.  Przedszkolaki przepięknie śpiewały i tańczyły, a TEMBR zaprezentował wiązankę pieśni patriotycznych. Uroczystość uświetniła również recytacja wierszy o tematyce patriotycznej w wykonaniu uczniów "Budowlanki".

11 listopada 2018r. o godz. 16.00 w kościele oo. Bernardynów odprawiona została  msza święta w intencji Ojczyzny. Następnie przybyłe delegacje złożyły kwiaty przy Grobie Nieznanego Żołnierza.