51.WYCIECZKA DO CENTRUM NAUKI I TECHNIKI EC1

19 listopada 2019r. uczniowie klas pierwszych kształcący się w zawodzie technik budownictwa, technik robót wykończeniowych w budownictwie i technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej pojechali do Łodzi do Centrum Nauki i Techniki EC1. W Planetarium wzięli udział w pokazie "Kosmiczne cienie" prezentującym mechanizmy powstania zaćmień Słońca i Księżyca. W EC1 oglądali również wystawy o przetwarzaniu energii, rozwoju wiedzy i cywilizacji. Największe wrażenie na młodzieży zrobiła ekspozycja  "Mikro i Makro Świat".