47.WYCIECZKA DO ZAKOPANEGO

W dniach 15,16,17 kwietnia 2019r. uczniowie klasy drugiej i trzeciej technikum budowlanego byli  na wycieczce w Zakopanem. Pierwszy dzień rozpoczęli wykładami  i zwiedzaniem fabryki FAKRO Sp. z o. o w Nowym Sączu. Jest to spółka prywatna, oparta  w stu procentach na polskim kapitale. W ciągu 28 lat z małego, rodzinnego zakładu rozwinęła się w międzynarodową korporację, która dziś zajmuje pozycję wicelidera na światowym rynku okien dachowych.
Następne dwa dni przeznaczone były na zwiedzanie Zakopanego i okolic. Uczniowie, ciesząc się świetną pogodą, zdobyli Morskie Oko, wjechali na Gubałówkę, podziwiali skocznie narciarskie i wspaniałą panoramę Tatr. Po trudach chodzenia szlakami górskimi mogli zrelaksować się  w Termach Chochołowskich, gdzie mieli  do dyspozycji ponad 30 różnych basenów.