15 listopada 2018r. klasy: I TG  i IV TG  wzięły  udział w GISday- imprezie organizowanej na Wydziale Nauk o Ziemi Uniwersytetu Śląskiego.
8 listopada 2018 roku uczniowie klasy IV TG i IV TIE zwiedzały były hitlerowski obóz zagłady Auschwitz – Birkenau.
25 października  2018r. uczniowie klas: III TI i IV TI  odwiedzili Centrum Nauki Leonardo da Vinci
w Podzamczu Chęcińskim.
19 października 2018 r.  uczniowie klasy I i II kształcący się w zawodzie technik informatyk zwiedzali firmę "DEREWENDA", działającą w branży gospodarki odpadami.
Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wycieczce na Kaszuby.
29 września 2018r.  uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce rowerowej "PIOTRKOWSKI PRZEMYSŁ XXI WIEKU" pod patronatem Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego Krzysztofa Chojniaka.
28 września 2018r. uczniowie klas I TB, I TRW i It wzięli udział w  Międzynarodowych Targach Budownictwa Przemysłowego i Infrastruktury w Ptak Warsaw Expo.
21 września 2018r. uczniowie klasy III TI i III TB wzięli udział  w Targach China Brand Show z udziałem 250 chińskich producentów.
We wtorek 11 września 2018r. uczniowie klasy II technikum budowlanego byli na wycieczce w Rodzinnym Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze, zorganizowanej
w ramach nagrody za zwycięstwo w konkursie szkolnym "Klasa z najlepszą frekwencją w roku szkolnym 2017/2018".
14 czerwca 2018r.  klasa II Technikum Kształtowania Środowiska kształcąca się
w zawodzie technik geodeta, której wychowawcą jest p. A. Król-Kaliszewska, korzystała z atrakcji term i parku linowego w Uniejowie.