W czwartek 20  września  2018 nasza szkoła dołączy do projektu "Lansowanie na czytanie".
7 września  nasza szkoła wzięła udział w Ogólnopolskiej Akcji "Narodowe Czytanie", prowadzonej od 2012r. pod honorowym patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej  Polskiej.
8 czerwca 2018 roku uczniowie naszej szkoły po raz drugi przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji "Jak nie czytam jak czytam"
i  próbowali pobić ustanowiony rok wcześniej rekord  osób czytających w tym samym momencie.
LEKCJA BIBLIOTECZNA
Ogłoszenie dla maturzystów.
"ANTYK JEST INSPIRACJĄ DLA KOLEJNYCH POKOLEŃ" - PROJEKT EDUKACYJNY
LISTA KSIĄŻEK ZAKUPIONYCH DO BIBLIOTEKI SZKOLNEJ W RAMACH NARODOWEGO PROGRAMU ROZWOJU CZYTELNICTWA
  Biblioteka  ogłasza konkurs "Najaktywniejszy Czytelnik Roku".
  MISTRZAMI ORTOGRAFII w ZSPiPO-W nr 3 zostali ex aequo uczniowie: Kamil Myśliński kl.II TG i Kamil Kopeć kl.III t.
Naszej szkole,  jako jednej  z czterech placówek oświatowych w Piotrkowie Trybunalskim,  przyznano w tym roku dofinansowanie w wysokości 15 000 złotych na zakup nowości wydawniczych w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.