ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

1 (5)
1 września obyło się uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2021/2022. Słowa powitania dyrektor szkoły Edyta Wiernicka skierowała do uczniów klas pierwszych, którzy rozpoczynają kolejny etap szkolny w życiu. Życzyła, aby był to czas samych pozytywnych wrażeń, kreatywnych pomysłów, aby był fascynującą, intelektualną przygodą, wypełniona twórczą energią. Nowy rok szkolny to czas wyzwań, prowadzący do otwartości, poznawania nowych ludzi, doświadczeń, zdobywania wiedzy i umiejętności, które zaowocują indywidualnym rozwojem w przyszłości, w kolejnym etapie edukacyjnym. Wiedza jest bowiem skarbnicą mądrości i świadectwem duchowego rozwoju każdego człowieka.  Dyrektor szkoły życzyła uczniom motywacji, wytrwałości i zapału w zgłębianiu tajników wiedzy, realizowaniu ukrytych marzeń, zamierzeń życiowych, rozwijaniu swoich pasji i kształtowaniu osobowości.
 Dyrektor Edyta Wiernicka skierowała do Nauczycieli i Pracowników szkoły życzenia spokojnej i satysfakcjonującej pracy dydaktyczno-wychowawczej, by każdy dzień roku szkolnego wypełniony był spokojem i upływał  w przyjaznej atmosferze.