23 czerwca 2026r. prezydent miasta - pan Juliusz Wiernicki nagrodził za wyniki w nauce najlepszych uczniów i absolwentów szkół w Piotrkowie Wśród nagrodzonych znaleźli się również najlepsi absolwenci i uczniowie ZSPiPO-W nr 3 w roku szkolnym 2025/26:
Marcel Węglarski – najlepszy absolwent Technikum Kształtowania Środowiska,
Bartłomiej Suwart – najlepszy absolwent Branżowej Szkoły I Stopnia nr 3,
Lena Stępień – najlepsza uczennica Technikum Kształtowania Środowiska,
Krzysztof Mamrot - najlepszy uczeń Branżowej Szkoły I Stopnia nr 3.
Serdecznie gratulujemy!
Marcel Węglarski – najlepszy absolwent Technikum Kształtowania Środowiska,
Bartłomiej Suwart – najlepszy absolwent Branżowej Szkoły I Stopnia nr 3,
Lena Stępień – najlepsza uczennica Technikum Kształtowania Środowiska,
Krzysztof Mamrot - najlepszy uczeń Branżowej Szkoły I Stopnia nr 3.
Serdecznie gratulujemy!
