NAGRODY PREZYDENTA MIASTA PIOTRKOWA TRYBUNALSKIEGO

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 6 =
0e0bbce5-2f42-481e-b96c-55dd1fe7af32
23 czerwca 2026r. prezydent miasta - pan Juliusz Wiernicki nagrodził za wyniki w nauce najlepszych  uczniów i absolwentów szkół w Piotrkowie  Wśród nagrodzonych znaleźli się również najlepsi absolwenci i uczniowie ZSPiPO-W nr 3 w roku szkolnym 2025/26:
Marcel Węglarski – najlepszy absolwent Technikum Kształtowania Środowiska,
Bartłomiej Suwart – najlepszy absolwent Branżowej Szkoły I Stopnia nr 3,
Lena Stępień  – najlepsza uczennica Technikum Kształtowania Środowiska,
Krzysztof Mamrot - najlepszy uczeń Branżowej Szkoły I Stopnia nr 3.
Serdecznie gratulujemy!
powrót