„KAŻDY INNY-WSZYSCY RÓWNI”

22 marca uczniowie „Budowlanki” wspólnie z uczniami Szkoły Przysposabiającej do Zawodu uczestniczyli  w zajęciach integracyjnych w Szkolnych Pracowniach Praktycznej Nauki Zawodu. Nasi goście doskonalili swoje umiejętności układając puzzle z płytek ceramicznych, budując konstrukcje z cegieł różnych rozmiarów pod czujnym okiem strzegącej ich bezpieczeństwa p. Katarzyny Tołkacz. Największe zainteresowanie, radość i skupienie towarzyszyło podczas malowania według szablonów, jak również odlewów gipsowych w obecności Dyrektor Szkoły Edyty Wiernickiej.
Po zakończeniu prac nasi goście odpoczęli przy słodkim poczęstunku, a następnie zostali obdarowani podarunkami. Dla uczniów „Budowlanki” była to lekcja otwartości na człowieka z niepełnosprawnościami w myśl zasady” „KAŻDY INNY-WSZYSCY RÓWNI”.