INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

Rozpoczęcie roku szkolnego to dzień, który na  długi czas zapada w pamięci każdego ucznia. Jest to powrót do szkolnej rzeczywistości i obowiązków po dwumiesięcznym okresie wakacyjnej laby i beztroski. 1 września 2022r. wszystkich zgromadzonych w auli przywitała dyrektor szkoły Edyta Wiernicka, która szczególne  słowa skierowała do uczniów klas pierwszych rozpoczynających kolejny etap szkolny w życiu.  Życzyła uczniom motywacji, wytrwałości i zapału w zgłębianiu tajników wiedzy, realizowaniu ukrytych marzeń, rozwijaniu swoich pasji i kształtowaniu osobowości. Wszystkim Nauczycielom i Pracownikom szkoły Dyrektor Edyta Wiernicka  życzyła spokojnej i satysfakcjonującej pracy dydaktyczno-wychowawczej, by każdy dzień roku szkolnego  upływał  w przyjaznej atmosferze.