DZIEŃ OTWARTYCH DRZWI W BUDOWLANCE

ZSP i PO-W nr 3 Piotrkowie Trybunalskim otworzył w piątek  19 kwietnia   swoje drzwi przed ósmoklasistami  i wszystkimi, którzy chcieli zapoznać się z ofertą edukacyjną znanej piotrkowskiej szkoły – „Budowlanki”. Spotkanie było doskonałą okazją do przeprowadzenia pokazów, prezentacji, wystaw  i rozmów z nauczycielami, uczniami i dyrekcją.
  Od godziny 9 do 14 szkoła zachęcała do wybrania jednego z nauczanych kierunków. Przygotowano bogatą ofertę. Każdy mógł  obejrzeć jedną z najładniejszych piotrkowskich szkół i bursę, w której na co dzień może mieszkać 80 wychowanków. Przybyli goście  uczestniczyli w  zajęciach w Szkolnych Pracowniach Praktycznej Nauki Zawodu,  gdzie poznali  sprzęt i urządzenia wykorzystywane do nauki poszczególnych zawodów. Ogromne zainteresowanie wzbudził pokaz mody ubrań roboczych dla branży budowlanej.
  Ósmoklasistom towarzyszyli uczniowie naszej szkoły, którzy z zaangażowaniem i w profesjonalny sposób odpowiadali na wszystkie pytania. Tego dnia goście „Budowlanki” nie tylko poznali naszą ofertę edukacyjną, ale przede wszystkim mieli doskonałą okazję, by poczuć klimat jaki panuje w naszej szkole. Dziękujemy za tak liczne odwiedziny! Zapraszamy do fotogalerii!