DZIEŃ DZIECKA – DZIEŃ SPORTU W „BUDOWLANCE”

1 czerwca 2021r. w naszej szkole odbył się Dzień Dziecka połączony z Dniem Sportu. Z tej okazji przygotowano liczne atrakcje, które po długiej przerwie związanej z pandemią, pozwoliły się  zintegrować całej społeczności szkolnej. Uczniowie, dyrekcja szkoły i nauczyciele świetnie bawili się razem podczas  gier integracyjnych:  „Klamerki” i „Egg drop, czyli jak nie stłuc jajka!”. Rywalizowali ze sobą w  slalomie rowerem, skokach w workach na czas, polu minowym, pokoju zagadek.  Wszystkie klasy wzięły udział  w turnieju piłki nożnej. W zaciętej rywalizacji wzięła także udział drużyna nauczycieli.   Zwyciężyła klasa II TEO8, drugie miejsce zajęła klasa III t,  trzecie miejsce przypadło klasie I t. W trakcie rozgrywek wszyscy uczniowie mogli skosztować pysznych dań z grilla i słodkości.