III EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY O PROCESIE INWESTYCYJNO-BUDOWLANYM - ETAP OKRĘGOWY

12 marca 2024r. odbył się w ZSZ nr 1 w Kielcach etap okręgowy III edycji Ogólnopolskiej Olimpiady o Procesie Inwestycyjno-Budowlanym. Organizatorem zawodów jest Starosta Stalowowolski, zaś współorganizatorami są Politechniki: Częstochowska, Krakowska, Lubelska, Śląska, Świętokrzyska i Wrocławska. Dyrektorem organizacyjnym jest Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Stalowej Woli. Finaliści mogą otrzymać indeks Politechniki Częstochowskiej, Krakowskiej, Lubelskiej, Śląskiej, Świętokrzyskiej i Wrocławskiej. Naszą szkołę reprezentowało czterech uczniów: Wiktoria Gomula z kl. VTB, Krystyna Podkomórka i Igor Dajcz z kl. IV TB, Gabriel Trojanowski z kl. III TB. Krystyna Podkomórka awansowała do etapu finałowego Olimpiady, który odbędzie się w kwietniu w Stalowej Woli. Serdecznie gratulujemy!