6.Od 22 do 26 listopada w całej Polsce obchodzone są Dni Honorowego Krwiodawstwa.

Od 22 do 26 listopada w całej Polsce obchodzone są Dni Honorowego Krwiodawstwa.
 W związku z tym zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w kolejnej akcji krwiodawstwa w naszej szkole, która odbędzie się 26 listopada 2015r. Pamiętaj, że „oddając krew ratujesz ludzkie życie”. Hasło to towarzyszy działaniom honorowych krwiodawców i PCK od wielu lat. Dołącz do kolegów, którzy już wcześniej podjęli to wyzwanie, a przekonasz się, że bycie krwiodawcą to ogromna satysfakcja z tego, że można przyczynić się do zapewnienia bezpieczeństwa i zdrowia innym.

„Bycie krwiodawcą to tak wiele, a tak niewiele.”
•    Wystarczy, że jesteś pełnoletni
•    Ważysz więcej niż 50 kg
•    Masz dobrą wolę, by pomagać innym
•    Twoje zdrowie i samopoczucie nie budzi niepokoju