74.SUKCES NASZYCH UCZNIÓW W OGÓLNOPOLSKIM PROGRAMIE "JUNKERS SZKOLI".

Pięcioro naszych uczniów z technikum odnawialnych źródeł energii oraz technikum urządzeń sanitarnych zostało laureatami w programie "Junkers Szkoli".
 Pięcioro naszych uczniów z technikum odnawialnych źródeł energii oraz technikum urządzeń sanitarnych zostało laureatami w programie "Junkers Szkoli":
Adam Rybiński i  Katarzyna Banaszczyk - I miejsce,
Adam Ślusarczyk i  Przemysław Świątkowski – II miejsce,
Oliwia Górska - III miejsce.

Uczniowie wzięli udział w trzech szkoleniach, których tematami były: kotły kondensacyjne, kolektory słoneczne i pompy ciepła.  Następnie  zdawali testy. W klasyfikacji końcowej brano pod uwagę średni wynik ze wszystkich testów.
 Firma Junkers-Bosch wyłoniła tylko 15 laureatów (po 5 osób na każde miejsce na podium).
25 maja odbędzie się gala finałowa w Warszawie, na której wszystkim laureatom zostaną wręczone cenne nagrody,
 m.in. narzędzia firmy Bosch. Po gali zwycięzcy wezmą udział  w  szkoleniu i egzaminie dającym  uprawnienia gazowe
i elektryczne.