57.Turniej Budowlany "Złota Kielnia".

W dniach 31.01 - 02.02.2018r., na Targach Budownictwa "BUDMA 2018" w Poznaniu, odbył się Finał Centralny XLVII edycji Turnieju Budowlanego "Złota Kielnia".

Naszą szkołę  reprezentowali uczniowie:
Bartosz Trocha – klasa III a
Wiktor Pietraszczyk – klasa III a
Michał Fidelus – klasa III t
Dawid Grodzki – klasa II t

W finałowych rozgrywkach, które składały się z części teoretycznej i części praktycznej najlepszym murarzem w Polce został Bartosz Trocha, który zajął I miejsce. W tym samym zawodzie wysokie IV miejsce zdobył Wiktor Pietraszczyk.
    Reprezentujący zawód monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie
Michał Fidelus wykonał  zadanie dotyczące kwalifikacji B.07. Wykonywanie robót posadzkarsko – okładzinowych zdobywając VI miejsce w kraju. W tym samym zawodzie miejsce na podium zdobył Dawid Grodzki zajmując III lokatę w kwalifikacji B.05. Montaż suchej zabudowy.
    Wszyscy uczniowie zajmując wysokie miejsca w zawodach finałowych zdobyli tytuły Finalistów i otrzymali stosowne zaświadczenia zwalniające ich  z części teoretycznej egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy !!!!