Table 'zspnr3.news_cats' doesn't exist
Table 'zspnr3.photo_albums' doesn't exist
Table 'zspnr3.download_cats' doesn't exist
FILMY O SZKOLE
SZKOLNA GAZETKA
SIEDEMNASTY NUMER: CZERWIEC 2015

Szkolna gazetka

KONIECZNIE PRZECZYTAJ!
Nawigacja
Zarządzenia Dyrektora Szkoły
  Zarządzenie Nr 18/2014

DOKUMENTY SZKOLNE
  STATUT ZSPiPO-W nr3

Portal szkoły
  Strona Główna
  Informator szkolny
  Osiągnięcia uczniów
  Media o nas
  Biblioteka
  Galeria
  Wycieczki
  Szukaj
  Kontakt

O patronie naszej szkoły
  Władysławie Stanisławie Reymoncie

Rok 2015 rokiem:
  Św.Jan Paweł II (Karol Wojtyła), Jan Długosz herbu Wieniawa

MATURA

EGZAMIN ZAWODOWY

LEKCJE I PRZERWY LEKCYJNE

Lp

Czas trwania

1.

8.00 - 8.45

2.

8.55 - 9.40

3.

9.50 - 10.35

4.

10.50 - 11.35

5.

11.45 - 12.30

6.

12.40 - 13.25

7.

13.35 - 14.20

8.

14.25 - 15.10

ARCHIWUM SZKOŁY
Informacje z poprzednich lat
Zdjęcia szkolne
Zdjęcia z DNI PATRONA SZKOŁY
ZAWODY W TECHNIKUM KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA
Technik urzadzen i systemow energetyki odnawialnej
Technik informatyk
Technik ochrony środowiska
Technik drogownictwa
Technik geodeta
Technik budownictwa
Technik urządzeń sanitarnych
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Zapomniane hasło?
Poznanduzastrona

20 stycznia 2010, po blisko trzech miesiącach przygotowań, uczniowie klas budowlanych: II TB a, II TBb oraz II t wraz ze swoimi wychowawcami zajęli miejsca w wygodnym autokarze, który zawiózł ich do Poznania. Głównym powodem i celem tej długo oczekiwanej, dwudniowej wycieczki były Międzynarodowe Targi BUDMA. Odbywały się one w tym roku już po raz dziewiętnasty, i jak zwykle, w styczniu. Pora szczególnie niesprzyjająca wycieczkom (w tym roku śnieżna zima i mróz –10oC), my jednak postanowiliśmy przy okazji zwiedzić również, choć trochę, historyczną stolicę Wielkopolski. Udało się świetnie! Zaczęliśmy od kolebki państwa polskiego - Ostrowa Tumskiego. To tu, wg tradycji, po latach rozłąki, spotkał się ze swoimi braćmi – Czechem i Rusem – Lech, legendarny protoplasta polskiego narodu. Tutaj, w połowie X wieku, książę Mieszko I wybudował pałac, a gród otoczył potężnymi fortyfikacjami. To tutaj, w podziemiach baptysterium, w 966 roku, przyjął chrzest. Byliśmy w gotyckiej katedrze ze Złotą Kaplicą, w której pochowani zostali pierwsi władcy Polski, obejrzeliśmy wspaniały ołtarz główny oraz niezwykle cenny zbiór nagrobków.


Następnie przenieśliśmy się na Trakt Królewsko – Cesarski z imponującym wielkością Zamkiem. Na Starym Mieście podziwialiśmy symbol Poznania - Ratusz ze słynnymi koziołkami, domki budniczych oraz farę – jeden z najpiękniejszych kościołów barokowych w Polsce.
Trakt Królewski poprowadził nas z odległej przeszłości prosto do współczesnego, tętniącego życiem Poznania. Pojechaliśmy do Centrum Handlu, Sztuki i Biznesu „Stary Browar”. Budynek został zaprojektowany na bazie poprzemysłowego zabytku - dawnego browaru Huggerów. Stanowi on udane połączenie obiektu handlowego oraz galerii artystycznej.
Nieco zmęczeni, ale pełni wspaniałych wrażeń, późnym wieczorem dotarliśmy do miejsca naszego noclegu. Następnego dnia czekało nas zwiedzanie targowych ekspozycji.
Międzynarodowe Targi Budownictwa BUDMA należą do grona wiodących spotkań biznesowych dla branży budowlanej w naszej części Europy. Tegorocznej edycji towarzyszyło hasło zrównoważonego budownictwa. Oznacza to kierowanie się zasadami ekologii, ekonomii i ergonomii, wykorzystywanie zrównoważonych materiałów, praktykę bezpiecznego budowania oraz branie pod uwagę nowych technologii, np. przy ocenie ryzyka prac inżynierskich i szkód powodowanych przez zmiany klimatyczne i zanieczyszczenie powietrza. Targi stanowią zachętę skierowaną do budowniczych i firm budowlanych, aby stosowali metody zrównoważonego budownictwa oraz materiały redukujące hałas, zakłócenia i odpady w miastach. 19 BUDMA zajęła 15 pawilonów o powierzchni ponad 60.000 mkw. W ramach ekspozycji prezentowana była oferta 1350 firm, z którą, w ciągu przeznaczonych na to zaledwie kilku godzin, zdołaliśmy zapoznać się jedynie pobieżnie. Zgromadziliśmy za to mnóstwo ulotek reklamowych interesujących nas wyrobów oraz próbek materiałów - wykorzystamy je przygotowując się do zajęć z przedmiotów zawodowych. Uświadomiliśmy sobie, że rynek budowlany w Polsce i Nowej Europie działa bardzo prężnie i nadal dynamicznie się rozwija, oraz że zawód budowlańca, to zawód z przyszłością.
W godzinach popołudniowych pożegnaliśmy gościnny Poznań, a zmierzając w kierunku Piotrkowa i naszej codzienności, mocno postanowiliśmy, iż niedługo zorganizujemy następną, równie udaną, wycieczkę. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

(Wyjazd zorganizowała p. E. Pawełczyk, funkcję opiekunów pełnili również: p. I. Fijołek, p. G. Radke-Dobrowolska i p. Z. Westrych)


II miejsce
w rankingu techników 2014

BUDOWLANKA
WYGRAŁA
PLEBISCYT
NA SUPERSZKOŁĘ

Piszą o nas
w Piotrków Trybunalski nasze miasto.pl

ABSOLWENCI
Informacje dla kandydatów

Film promujący naszą szkołę


Oferta Edukacyjna

Zobacz prezentację1

Zobacz prezentację2

ulotka-informator

Bursa szkolna

Plakat promocyjny szkoły


kryteria przyjęć

Wykaz podręczników dla klas pierwszych technikum obowiązujących w roku szkolnym 2015/2016.


Wykaz podręczników dla klas pierwszych zsz obowiązujących w roku szkolnym 2015/2016.




WAKACJE!

dzisiaj 09.07.2015
Informacje pozostałe

Platforma Elearningowa

OLIMPIADA WIEDZY
I UMIEJĘTNOŚCI BUDOWLANYCH


ZŁOTA KIELNIA

OLIMPIADA WIEDZY
GEODEZYJNEJ
I KARTOGRAFICZNEJ


Materiały Budowlane

Strona główna Biuletynu Informacji
Publicznej

ZAWODY W ZASADNICZEJ SZKOLE ZAWODOWEJ nr3
Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie
Monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych
Murarz - tynkarz
Stolarz