turniej wiedzy pożarniczej 2011
Dodane przez bbb dnia Marzec 20 2011 20:32:30
      XXXIV EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ - MARZEC 2011.
     16 marca 2011r., w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie Trybunalskim odbyły się eliminacje miejskie do OTWP pod hasłem "Młodzież zapobiega pożarom".
     Zawodnicy mieli za zadanie rozwiązanie testu (składającego się z 30 pytań) w czasie 45 minut. Uczeń klasy III TBb - Arkadiusz Patura - zajął II miejsce i reprezentować nas będzie w eliminacjach powiatowych do OTWP. Odbędą się one 30 marca 2011 w Wolborzu.
     Natomiast uczennica klasy I TB - Martyna Krakowiak - zajęła IV miejsce. Warto zwrócić uwagę, że była ona jedyną dziewczyną wśród uczestników ze szkół ponadgimnazjalnych.
     Uczniowie naszej szkoły przygotowywali się pod kierunkiem pani Justyny Tralińskiej. Gratulujemy!

Rozszerzona zawartość newsa