XVII Targi Budownictwa Drogowego
Dodane przez bbb dnia Maj 22 2011 20:14:45
  XVII MIĘDZYNARODOWE TARGI BUDOWNICTWA DROGOWEGO
 "AUTOSTRADA - POLSKA"

10 maja 2011 r. uczniowie klas I-III Technikum Drogowego, wraz z opiekunami: Krystyną Szreder, Marią Kurman i Alicją Krawczyk, odwiedzili największą wystawę związaną z branżą budownictwa drogowego.
   Tegoroczna impreza odbyła się w nowej scenerii – oddana została do użytku najnowocześniejsza w Polsce hala wystawiennicza (wyposażona w system przeciwpożarowy i monitorowania zdarzeń zagrażających bezpieczeństwu oraz posadzkę zbrojoną do ruchu ciężkich pojazdów). Targi objęte są m.in. patronatem: Ministerstwa Infrastruktury i GDDKiA. Oprócz wystaw firm polskich i zagranicznych organizowane są również szkolenia, konferencje, warsztaty i spotkania branżowe. Święto drogownictwa w Kielcach jest wydarzeniem, na którym nie wypada nie być, jeśli chcemy na bieżąco śledzić wszelkie innowacje.

Coroczne wyjazdy naszych uczniów na targi cieszą się nieustającym zainteresowaniem- od pierwszego wyjazdu w klasie I aż do IV klasy – chętnych nie brakuje. Młodzież wraca pełna wrażeń i przywozi materiały wykorzystywane na zajęciach lekcyjnych z przedmiotów zawodowych.

Rozszerzona zawartość newsa