szkolenie technologiczne marzec 2011
Dodane przez bbb dnia Marzec 06 2011 22:44:24
 Zgłębiamy tajniki wykonywania hydroizolacji

3 marca 2011 w Szkolnych Pracowniach Praktycznej Nauki Zawodu odbyło się niezwykle ciekawe szkolenie technologiczne. Prowadził je p. Robert Rodzik – manager szkoleń i doradztwa technicznego firmy Selena S.A. Uczestnicy – technolodzy robót wykończeniowych z klas II t oraz III t mieli okazję zapoznać się z  teoretycznymi i praktycznymi aspektami hydroizolacji pomieszczeń narażonych na zawilgocenie oraz balkonów i tarasów.

Zaprezentowano zastosowanie PŁYNNEJ FOLII TYTAN, elastycznej zaprawy HYDRO 2K, kleju do płytek ceramicznych GEA oraz taśm i narożników uszczelniających TU i TPER.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Rozszerzona zawartość newsa
Zgłębiamy tajniki wykonywania hydroizolacji
Uczniowie otrzymali katalogi, karty techniczne prezentowanych produktów, notesy i długopisy do sporządzania notatek; najuważniejsi uczestnicy dwugodzinnego szkolenia obdarowani zostali pamiątkowymi gadżetami.

Selena jest międzynarodowym producentem oraz dostawcą szerokiej gamy produktów chemii budowlanej przeznaczonych zarówno dla profesjonalnych wykonawców, jak i użytkowników indywidualnych. Swoje wyroby dostarcza do ponad 50 krajów na całym świecie. Siedziba firmy w Polsce znajduje się we Wrocławiu.

Więcej informacji o firmie Selena S.A. znajdziesz na stronie www.selena.pl