turniej motoryzacyjny 2011
Dodane przez bbb dnia Maj 04 2011 21:53:56
   Młodzieżowy turniej motoryzacyjny - kwiecień 2011
      Piotrkowski WORD w dniu 20 kwietnia 2011 r. był gospodarzem finału rejonowego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego. Do rywalizacji turniejowej zgłosiło się 12 zespołów szkolnych. Zespoły składały się z dwóch etapów: teoretycznego i praktycznego. W części teoretycznej zawodnicy rozwiązywali test dotyczący przepisów ruchu drogowego. W etapie praktycznym, zawodnicy musieli wykazać się umiejętnością jazdy na motorowerze, na placu manewrowym. Do punktacji końcowej sumowane były punkty wszystkich członków zespołu z obu etapów. Uczniowie naszej szkoły zajęli II miejsce drużynowo i automatycznie zakwalifikowali się do finału wojewódzkiego. Jest to najlepsze miejsce w historii startów naszych uczniów w tym turnieju.
Skład zespołu:
  1. Kowalski Patryk IIITBb
  2. Nowakowski Marek IIITBb
  3. Brzeziński Dariusz IIITBa
Opiekunem zespołu był p. Krzysztof Błaszkowski.

Rozszerzona zawartość newsa